Vragen?

+32 89 62 92 21

Provincie Limburg

Corona = geen LO? Niet bij PSSB!

Omdat wij het toch wel belangrijk vinden dat de leerlingen een mooi evenwicht kunnen vinden en behouden tussen studeren/leren en sporten/bewegen vonden wij het zeer jammer dat de lessen LO voor onze leerlingen op “on hold” gezet werden. Desondanks zijn onze leerkrachten van LO niet blijven stillen zitten!

Al snel kwam Dhr Rasking met het idee om LO in de theorielessen te integreren door het gebruik van kleine zitballen. Doordat onze leerlingen gedwongen worden om rechtop te zitten gaan ze hun rug- buik- en nekpieren trainen. Ze doen als het ware aan “actief” zitten. Dat zijn dan 2 vliegen in 1 klap!

Zowel de leerlingen als leerkrachten hebben dit als een tof project mogen ervaren. We gaan hier dus zeker nog een tijdje mee door!